Мой сайт

Меню сайта
Категории раздела
Гортензия [13]
Магнолия [5]
Сирень [8]
Сакура [3]
Низкорослые и ползучие кустарники [0]
Травянистые [60]
Хвойники [6]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Фотоальбом » Декоративные кустарники и деревья » Магнолия » Сеянцы магнолии

Сеянцы магнолии

Магнолия Суланжа считатеся одним из самых красивых декоративноцветущих деревьев в природе. Ведь кроме того, что она обильно цветет огромными цветами, похожими на тюльпаны, практически на голых ветках, время этого роскошного зрелища приходится на раннюю весну, когда большинство других цветущих деревьев и кустарников только-только пробуждаются.

Есть очень небольшие пока сеянцы магнолии около 10-15см высотой в стаканчиках, которые могут быть в результате разными - розовыми или розово-фиолетовыми. Тем не менее, их уже нужно перевалить в открытый грунт на постоянное место, на зиму можно подсыпать горкой землю, как мы обычно укрываем розы, или засыпать корой от ветра и зайцев, - и через пару лет она отблагодарит Вас за внимание и заботу душистыми цветами ранней весной.

Эти сеянцы по 50 грн без проблем перенесут пересылку Новой Почтой или даже Укрпотой в любой уголок нашей страны.

Магнолії в дикому вигляді ростуть на території Південної та Північної Америки, Південно-Східної Азії, на островах Ява і Суматра. Придатна до вирощування по всій території України.

Умови вирощування

Магнолія Суланжа віддає перевагу сонячним, або злегка затіненим, але обов´язково захищеним від вітру ділянкам.

До грунтів не вимоглива. Але найбільше віддає перевагу кислим грунтам з насиченою органікою. Головне, щоб він був пухким, родючим, гумусовим, рівномірно зволоженим і з хорошим дренажем. Бажано проводити підгодівлю магнолії: навесні та влітку - азотні добрива для гарного розвитку, в середині - кінці літа калійні, щоб магнолія вчасно завершила вегетацію і успішно перезимувала. Зі спеціалізованих добрив магноліі підходять комплекси для азалій, рододендронів та хвойних, відповідно весняні та осінні.

При вирощуванні варто дотримуватись правил агротехніки. Дана рослина не сприймає засолені і вапняні грунти. Вона досить вологолюбна, але не виносить застою води. Поливати, мульчувати, а також захищати від вітрів необхідно обов´язково. Незважаючи на те, що магнолія морозостійка, верхівки пагонів можуть підмерзати. У цьому випадку потрібно проводити весняну обрізку, уражені гілки знову відновляться в цей же сезон. Обрізка рекомендується мінімальна, тільки формуюча і санітарна. Не варто вкорочувати гілки, намагаючись зменшити крону, бо цвітіння відбуваєтся саме на кінцях гілок. Оптимальний час для обрізки - після цвітіння, на початку літа.

У хороших умовах магнолія цвіте рано і рясно. Вид являться середньо-морозостійким, переносить зниження температури до 20 С °. До зими необхідно нижню частину стовбура утеплювати соломою і хвоєю. Особливо цього потребують молоді дерева.

Магнолію найчастіше використовують в солітерних посадках. Одиночна рослина добре виглядає на краю смарагдово-зеленого газону. У центрі клумби, складеної з вічнозелених чагарників, дуже красиво виглядає сорт «Burgundy» з пурпуровими квітками. У центрі зеленого газону магнолія вийде на передній план. Для таких посадок підійде сорт «Alexandrina» з ніжно-рожевими зовні і білими зсередини квітками. У сонячної тераси магнолія виконує відразу 2 функції — навесні виливає казковий аромат, а влітку приховує вас від сонця.
651 0 0.0

Добавлено 01.04.2015 Irina

Всего комментариев: 0
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024